27 Luty 2020Czy istnieje dieta zakwaszająca orgaznim?

 

 

 

 

Dzięki sieci przychodni Świat Zdrowia miałam przyjemność wziąć udział w bardzo wartościowym projekcie o nazwie ,,90 sekund o zdrowi’’.

Projekt powstał z myślą o przekazaniu w bardzo prosty sposób najważniejszych wiadomości dotyczących najbardziej popularnych zagadnień związanych z żywieniem i nie tylko. W dzisiejszy czasach mamy ten komfort, że dzięki dostępu do Internetu możemy w szybki sposób dowiedzieć się dosłownie wszystkiego, jednakże niestety treści udostępniane w Internecie często nie są prawdziwe, a natłok informacji powoduje, że sami nie wiemy co jest prawdą, a co fałszem.

Dlatego wyszliśmy Wam naprzeciw i stworzyliśmy 9 bardzo wartościowych odcinków, w których w  ciągu dosłownie 90 sekund odpowiadam na najważniejsze pytania dotyczące danego tematu. Starałam się w każdym odcinku opowiedzieć o tym co naprawdę ważne, opierając każdą wypowiedz na rzetelnych źródłach naukowych oraz doświadczeniu gabinetowym.

Jeśli macie dodatkowe pytania związane z danym odcinkiem  zapraszam Was do komentowania odcinków, które  będą umieszczane co poniedziałek od 13.01 przez kolejnych 9 tyg. na stronie i facebooku  Świat Zdrowia, ja również będę umieszczać na swoim facebooku każdy odcinek.

NIE CZEKAJ do jutra. ZACZNIJ już dziś!